Autorzy

Neale Donald Walsch (ur. 10 września 1943 w Milwaukee w stanie Wisconsin w USA) — amerykański radiowiec, pisarz, dziennikarz, były pracownik sfery public service, znany jako autor Rozmów z Bogiem, serii książek napisanych – według autora – pismem automatycznym. Neal Walsch ma korzenie polskie, zarówno od strony ojca, jak i matki (pierwotne nazwisko Wasielewski).


 

Bruce H. Lipton (ur. 21 października 1944 w Mount Kisco, Nowy Jork, Stany Zjednoczone), amerykański biolog rozwoju znany ze swoich poglądów na epigenetykę. W swojej książce Biologia przekonań twierdzi, że wierzenia kontrolują ludzką biologię, a nie DNA i dziedziczenie Wniósł on znaczący wkład w zbliżenie nauki i duchowości. Jest uznanym autorytetem w tej dziedzinie. Bruce Lipton jest uważany za jednego z czołowych orędowników Nowej Biologii.
Barbara Temelie uważana za pionierkę żywienia opartego na Pięciu Przemianach w Europie, ukończyła szkolenie z tradycyjnej medycyny chińskiej ze szczególnym uwzględnieniem chińskiego żywienia. Poprzez swoje seminaria, konsultacje i międzynarodowe bestsellery książkowe wniosła decydujący wkład w ustanowienie chińskiego żywienia w Europie. Wielki sukces Barbary Temelie polega na tym, że potrafiła przenieść złożony system chińskiej dietetyki TCM na zachodnie potrzeby i umie w zrozumiały sposób przekazać go w swoich książkach.