Odżywianie według Pięciu Przemian

Miło nam poinformować, że już zaraz z drukarni jedzie do nas nasze nowe wydawnictwo, książka „Odżywianie według Pięciu Przemian” autorstw Barbara Temelie będzie miało swoją premierę 26.10.2022 roku – wydamy najnowszą wersję tej bestsellerowej książki, która sprzedała się już w ponad 400 tys. egzemplarzy na całym świecie, oczywiście w zestawie z plakatem z produktami spożywczymi!

Jest to właściwie pierwsza rzetelna książka na naszym rynku, dotycząca stosowania tak szczególnej diety jaką jest chińska zasada gotowania z zastosowaniem pięciu Przemian.

Czy pożywienie może nie tylko zapewniać nam przetrwanie, ale także wzmacniać nasz system odpornościowy i mieć dobroczynny wpływ na naszą psychikę? Jeśli odżywiamy się według tradycji Pięciu Przemian, to odpowiedź brzmi „tak”. Kuchnia Pięciu Przemian, wywodząca się wprost z tradycyjnej medycyny chińskiej, opiera się na potencjale energetycznym poszczególnych produktów spożywczych i wspiera kluczową dla zdrowia równowagę między elementami yin i yang. Gdy ta równowaga zostaje zachwiana, dopada nas wiele dolegliwości, m.in. zaburzenia koncentracji, zmęczenie, niepohamowana ochota na słodycze czy oziębłość seksualna. Dzięki tej książce nauczysz się, jak przywrócić utraconą stabilność organizmu, komponując posiłki w tzw. cyklu odżywczym Pięciu Przemian (Drzewo, Ogień, Ziemia, Metal, Woda), i wprowadzisz do swojej kuchni zdrowie, witalność i radość życia.

Oczywiście wersja e-booka także powinna zaraz pojawić się w księgarniach. Chcielibyśmy też poinformować przy okazji, że kolejny tytuł Barbary Temelie jest już w przygotowaniu – Gotowanie według Pięciu Przemian – jest to książka kucharska, w której znajdziemy wiele przepisów, wydamy ją oczywiście w oparciu o najnowsze oryginalne wydanie z zdjęciami jak na książkę kucharską przystało – więcej informacji już wkrótce – będzie to dla nas wielka rzecz.